Kursas

„Likimo transformacija“

Sistema „Matrioška“

Universalūs gyvenimo dėsniai.

Šiam kursui nereikia jokios reklamos! Jį praėjo šimtai tūkstančių žmonių visame pasaulyje! Tai net ne kursas, nes tai žinių visuma, kuri atveria Jums vartus į visai kitokį gyvenimo lygmenį. Tai tarsi gyvenimas prieš ir po, atrodo, kad po ilgo laiko Jūs surinkote dėlionę iš tūkstančių detalių ir pamatėte visą paveikslo grožį, o ne mažyčius fragmentus! Šioje žinių sistemoje yra atsakymai į visus jūsų galvoje gimstančius klausimus, Jūs pradedate matyti visumą, suprantate priežastis ir pasekmes! Ši sistema tai ne tik žinios, tai kito lygmens gyvenimo būdas! Gyvenimo, kuriame Jūs kiekvieną momentą būnate sąmoningi ir suvokiate aiškiai kur jums eiti ir ką daryti, kad pasiektumėte norimą rezultatą! Čia Jūs nerasite abstrakčių pamąstymų, čia bus tik konkretūs atsakymai ką reikia daryti tiesiog dabar, kad pakeistumėte savo likimą. Šioje sistemoje žmogaus gyvenimas yra padalintas į septynis lygmenis (Kūnas, santykiai su artimaisiais, sociumas, asmeninis gyvenimas, vaikai, žmonija ir dvasingumas). Kiekviename iš šių lygmenų galioja savos taisyklės, šiame kurse paskelbta pati plačiausia versija šiai dienai.

Kursas

"Žmogus arba gyvūnas"

Universali problemų sprendimo sistema.

Jeigu kada nors esate skaitę arba matę Dmitrijaus Trockio paskaitas, tikriausiai žinote kokį didelį dėmesį jis skiria kokybiškai „žmogus – žmogus“ komunikacijai. Tai yra pagrindinis faktorius, kuris veikia absoliučiai viską mūsų gyvenime. Šiame kurse mes labai detaliai, praktiškai po mikroskopu peržiūrime kokiu būtent būdu mūsų komunikacijų kokybė veikia visas gyvenimo aplinkybe, sukelia problemas arba atvirkščiai, veda prie ypatingos sėkmės ir norų išsipildymo. Šiame kurse mes mokomės savo griaunančias komunikacijas paversti kuriančiomis.

Kursas

Įpročiai keičiantys mano likimą.

Kursas

Giminės palaikymas

Ši koncepcija atsako į klausimą: „Kodėl aš esu toks ar tokia? Kodėl į situacijas savo gyvenime aš reaguoju būtent tokiu būdu? Kas apsprendžia mano elgesio modelius, mano siekius, mano norus?“ Šiame kurse mes apžvelgsime sudėtingus elgesio modelius, kurie susiformuoja mumyse dar ankstyvoje vaikystėje ir veikia mus viso gyvenimo metu. Nesuvokdami šių elgesio modelių mes tampame jų vergais, gyvename autopilotu, ir kaip to pasekmė, jie daro neigiamą įtaką mūsų likimui. Mūsų klube mes mokomės naudoti juos sąmoningai.

Giminės palaikymas pasakoja apie gyvenimo formules, kurios paaiškina absoliučiai visus įvykius, reiškinius, reakcijas ir taip toliau. Šis trumpas kursas apjungia visas aukščiau išvardintas sistemas į vientisą koncepciją.

Jau greitai

Jau greitai

Jau greitai

Noriu gauti informaciją apie online mokymų pradžią