Apie klubą

Kol aš nesu Aš

Pakeisti savo gyvenimą labai paprasta. Pirmas žingsnis yra maksimaliai sąžiningai pasižiūrėti į save iš šalies ir pamatyti kuo yra pripildytas mano gyvenimas tiesiog dabar. Reikia atsakyti sau į klausimus: kuo aš užpildau savo kiekvienos dienos laiką? Kur nukreiptas mano dėmesys? Kur išeina mano resursai? Su kuo aš komunikuoju, kokius turiu įsipareigojimus ir atsakomybes, ką apskritai veikiu. Toliau reikia pasiimti vertybių sistemą, orientyrų sistemą ir sulyginti mano gyvenimą su tais orientyrais kurie yra duoti vertybių sistemoje „Matrioška“. Reikia surasti skirtumą tarp mano gyvenimo ir vertybių sistemos „Matrioška“ dėsnių. „Kol aš nesu aš“ klubas, tai yra gyva erdvė, kur mes visi kartu nagrinėjame vertybių ir žinių sistemas, palaikome vienas kitą, bendraujame.

Tam, kad tapti klubo nariu reikia padaryti apmokėjimą.

Žinių sistema kurios mes mokomės klube remiasi tuo, kad žmogaus gyvenime atsitiktinumų nebūna. Visi matomi reiškiniai, valdomi tam tikrų dėsnių, kuriuos aprašo tokie mokslai kaip fizika, chemija ir kiti. Taip pat ir žmogaus likimas remiasi tam tikrais dėsniais, taisyklėmis. Likimas nėra chaotiškas arba atsitiktinis. Klubas apjungia tuos kas nori mokytis taikyti šiuos dėsnius savo gyvenime.

Kam jums to reikia? Tam, kad nugyventi maksimaliai laimingą, harmoningą ir sąmoningą gyvenimą. Sveikata, finansinė gerovė, savo pašaukimo suvokimas ir sekimas juo, norų išsipildymas, laimingas asmeninis gyvenimas, vaikų gerovė ir viskas kas dar domina žmogų, priklauso nuo to kiek jo gyvenimas sutampa su žinių sistemos dėsniais. Visos šios žinios yra struktūruotos online klube.

Vilnius

Norint dalyvauti klubo susitikimuose, būtina registracija.

Pasirinkite jums tinkantį miestą:

Kaunas

Šiauliai

Palanga

Vilniaus Klubo Kuratorė - Elola Šakienė. Daug metų praktikuojanti Dmitrijaus Trockio sistemą, labai meniškos sielos žmogus, tačiau tai netrukdo jai būti reikliai sau ir kitiems ir siekti užsibrėžtų tikslų. Elola savo gyvenime nei vienos sekundės nešvaisto veltui. Ji puikiai orientuojasi sistemoje ir padeda žmonėms būti sąžiningiems su savimi ieškant sprendimų.

Olga Meščeriakova – Žmogus, kuris puikiai išmano visus sistemos labirintus, turintis labai aiškią struktūrą ir mokantis puikiai nuvesti žmogų iki problemos šaknies atradimo. Olga, tas žmogus, kuris gali pagelbėti išnarplioti sudėtingas situacijas, bet negalvokite, kad ji padarys darbą už jus.

Audrius Dikevičius – Tyliai darantis – taip galėčiau apibūdinti Audrių. Žmogus, kuris nepraleidžia nei vieno klubo susitikimo ir nors retai klube išsako savo poziciją, bet Vilniaus klubas be Audriaus nebūtų Vilniaus klubu. Jis yra mūsų renginių organizatorius ir sumanytojas, susitikimų tvarkos palaikytojas. Turi puikų humoro jausmą ir atvirą širdį. Taigi, Vilniaus klubas yra veržlus, siekiantis, aktyvus. Jame yra daug jaunų žmonių. Nuostabi, atvira, auganti nuolat šeima.

Kauno klubo Tėtis Tomas – yra labai panašus į Dimą, dažnas žmogus pagalvoja, kad pats Dmitrijus Trockis dalyvauja Kauno klube, ir galėčiau pasakyti, kad nedaug apsirinka, nes Tomas yra labai nuoširdus, visada norintis padėti žmogui suprasti kur yra problemos šaknis, turintis daug tikėjimo ir gebantis pajausti kitą žmogų. Nors Kauno klubas kol kas yra nedidelis, bet tai pats atkakliausias klubas. Nesvarbu, kiek žmonių susirenka – klubas visada vyksta. Jeigu norėtume apibūdinti Kauno klubą vienu žodžiu, tai būtų ATKAKLUMAS.

Šiaulių klubo „Kol aš nesu Aš“ kuratorė - Lina Klumbienė. Labai mylinti, nuoširdi ir rūpestinga, turinti puikų humoro jausmą, o be jo, šitame kelyje tikrai nėra ką veikti. Linos nuostabiausia savybė yra tame, kad ji nebijo pasirodyti, kai ko nors nežino ir visada drąsiai užduoda klausimus, patikslina, jeigu kažko nesupranta ir tai labai padeda jai būti labai dėmesingai detalėms. Dėka Linos ir Šiaulių klubo narių pastangų šis klubas yra kaip tikra šeima. Jie praleidžia kartu ne tik klubo susitikimus, bet ir bendrą laisvalaikį su šeimomis. Jeigu Šiaulių klubą apibūdinti vienu žodžiu tai būtų – JAUKUMAS.

Nedidelė ir labai jauki bendruomenė. Kadangi esame visiškai šalia jūros ir didžiausia bendruomenės dalis yra moterys, tai Palangos klubas visada vyksta TĖKMĖJE, kur daug atsakymų ateina iš vidinio pajutimo, bet tai nereiškia, kad klubas nesivadovauja sistema, visi klausimai klubo metu yra sprendžiami, pagal Dmitrijos Trockio sistemas, bet visada kūrybiškai. Jeigu Palangos klubą apibūdintume vienu žodžiu, tai būtų Tėkmė.