Apie Dmitrij Trockij

Dmitrijus Trockis yra motyvacinis lektorius, idėjinis įkvėpėjas, siela ir vienintelis projekto „Likimo transformacija“ lektorius. Lietuvoje su meile vadinamas Laimės mokytoju. Jis daugiau nei 20 metų studijavo senovines žinių sistemas, ir beveik 15 metų konsultavo kaip chiromantas. Per tą laikotarpį jis peržiūrėjo daugiau nei 30000 rankų (po to mes tiesiog nustojome skaičiuoti). Ir visą tą laiką jis ieškojo atsakymo į vienintelį klausimą – koks ryšys egzistuoja tarp žmogaus mąstymo, elgesio ir jo likimo?

Chiromanto praktika davė Dmitrijui galimybę praktiškai išnagrinėti dešimčių tūkstančių žmonių likimus ir sujungti tai su savo patirtimi. Jis praktiškai įrodė kaip ir kokie elgesio modeliai daro įtaką mūsų likimui. Taip gimė žinių sistema „Likimo transformacija“.

Rezultate, jis priėjo išvados, praktiškai įrodė, kad visi priežasties ir pasekmės ryšiai yra paaiškinami paprastais algoritmais.

Mus supanti tikrovė yra visiškai struktūruota. Joje galioja tam tikri dėsniai: gravitacijos, šviesos greičio, atoslūgių ir potvynių, metų laikų kaitos. Tokiu pat būdu žmogaus likimas nėra atsitiktinumų rinkinys, nėra aplinkybių chaosas. Likimą valdo tam tikri principai. Būtent apie šiuos principus mes ir kalbame mūsų projekte. Pagrindinis mūsų vertybių sistemos dėsnis, kurį mes patys praktikuojame ir kuriuo dalinamės mūsų projekte Likimo transformacija: kad kiekvienas gali tik pats nuspręsti kiek atsakomybės už savo likimą jis yra pasiruošęs prisiimti. Visada galima perkelti atsakomybę lemčiai, aplinkybėms, planetoms, o galima tiesiog pradėti keisti savo charakterį ir stebėti kaip viskas keičiasi aplink. Jeigu jūs pasiryžę prisiimti atsakomybę už savo likimą, mes rekomenduojame jums perskaityti skyrių – nuo ko pradėti.

Nuo ko pradėti?

Žingsnis nr. 1

Mes rekomenduojame savo likimo transformacijos kelionę pradėti nuo Dmitrijaus Trockio knygos "Kol aš nesu AŠ", tai yra praktinis vadovas jūsų likimo transformacijos link. Joje labai struktūruotai ir aiškiai, be jokių pilstymų yra išdėstyta pagrindinė sistemos "Matrioška" koncepcija, kuria Dmitrijus remiasi savo veikloje.

Savo gyvenime žmogus pereina įvairias vystymosi stadijas. Atranda įvairias savo aš puses- pradedant nuo savęs kaip kūno pažinimo, atliekant savo vaidmenis su artimaisiais, siekiant surasti savo vietą socialinėje struktūroje ir toliau išgyvena bendrystę su visa žmonija kaip su vienu organizmu. Kiekvienas lygmuo turi savo taisykles, būtent apie jas aš ir pasakoju šioje knygoje.

Iš esmės šis žingsnis gali būti pirmas ir vienintelis, jeigu jau skaitant knygą jūs pradėsite struktūruoti savo gyvenimą pagal "Matrioška" sistemos dėsnius.

Pati paprasčiausias būdas kurį galima pritaikyti praktiškai ir pamatyti, kad vertybių sistema "Matrioška" tikrai veikia, vadinasi Universali problemų sprendimo sistema, tai yra algoritmas pagal kurį galima išspręsti bet kurią problemą, kuri turi konkretų atsiradimo laiką (tai turi būti neįgimta problema). Jums tereikės sudėlioti savo situaciją pagal tam tikrus punktus ir aiškiai pamatyti kaip šią problemą galima išspręsti. Daugiau nei pusę klausimų su kuriais žmonės kreipiasi į mus galima išspręsti pagal šią sistemą. Šiai sistemai yra paskirtas atskiras mūsų knygos skyrius – trečias skyrius (174psl).

Žingsnis nr. 2

Jeigu perskaičius knygą jums vis dar liko daug klausimų ir norite gilintis į Likimo transformacijos sistemą „Matrioška“, galima įsigyti specialų online kursą, kuriame mes labai struktūruotai, aiškiai ir plačiai pasakojame apie šios sistemos taikymą.

Žingsnis nr. 3

Mūsų youtube kanale jūs rasite nemažai išverstų paskaitų, paskaitos aprašyme jūs rasite laiko žymas kada kokie klausimai buvo užduoti. Mes nuolat papildome mūsų youtube kanalą naujais išverstais Dmitrijaus Trockio vaizdo įrašais su atsakymais į klausimus. Jeigu jūs suprantate rusiškai, taip pat galite prisijungti prie youtube kanalo rusų kalba.

Labai rekomenduojame tapti mūsų bendruomenės dalimi prisijungiant socialiniuose tinkluose: INST, FB, youtube. Ten nuolat yra publikuojami nauji vaizdo įrašai, straipsniai, Dmitrijaus pamąstymai.

"Matrioška" vertybių sistema yra absoliučiai universali, Dmitrijus ir visa mūsų komanda daro viską kas įmanoma, kad maksimaliai aiškiai išdėstyti žinias tam, kad jūs galėtumėte būti visiškai nepriklausomi ir toliau valdyti savo likimą patys.

Žingsnis nr. 4

"Vienas lauke ne karys"

Gilintis į žinias daug smagiau drauge su bendraminčiais, kviečiame tapti "Kol aš nesu AŠ" klubo dalimi.

Mūsų komanda - mūsų šeima

Mūsų Komanda- mūsų šeima

Tai žmonės, kurie eina savo transformacijos keliu ir praktikuoja sistemą jau daug metų. Būtent todėl mes esame čia, kad padėti tau eiti šiuo transformacijos keliu kartu, nes jis tikrai ne visada būna lygus ir tiesus ir palaikymas visada praverčia. Visi komandos nariai yra praktikai, todėl ne tik iš knygų žino apie tai kaip nueiti viena ar kita kryptimi. Kviečiame tave keliauti kartu.

Dmitrijus Trockis - Laimės Mokytojas, Draugas, Žmogus. Visi tris vaidmenys ne veltui parašyti iš didžiosios raidės. Jis įkvėpė milijonus žmonių pasaulyje likimo transformacijai. Po susitikimo su Jo mokymu drąsiai galima švęsti naują gimimą. Jo meilė žmonijai ir begalinis noras padėti atrasti kiekvienam ieškančiam savo šviesos šaltinį apjungė dešimtis tūkstančių žmonių visame pasaulyje bendrai veiklai, bendriems pokyčiams, bendrai savanorystei. Dmitrijus Trockis taip pat yra knygos „Kol aš nesu Aš“ autorius, Lietuvoje šios knygos buvo parduota virš 20 000 egzempliorių, o pasaulyje virš 1000000 .

Mano vardas Katerina Volkova, esu šios šeimos globėja, mama, savo Mokytojo Dmitrijaus Trockio klubo įkūrėja Lietuvoje. Pati stipriausia mano pusė yra gebėjimas apjungti, sujungti, suburti žmones ir įkvėpti juos bendrystei. Taip prieš 9 metus mes kartu su mano mokytoju Dmitrijumi Trockiu apjungėme žmonės Lietuvoje bendram didžiuliam tikslui - tapti geresniems, negu buvome vakar. Taip kartu su bendraminčiais, jau 9 metus žingsnis po žingsnio mes keičiame savo likimus, ir pasaulis keičiasi aplink mus.

Rasa Krisiūnaitė Levchenko - labai daug metų praleido ir vis dar leidžia versdama ir titruodama Dmitrijaus Trockio tekstus. Visos Dmitrijaus Trockio paskaitos lietuvių kalba tapo prieinamos jos dėka. Ji padėjo gimti ir lietuviškai knygai „Kol aš nesu Aš“. Rasa gerai išmano sistemą ir visada gali pagelbėti, papasakodama kur ir kokioje vietoje galima atrasti atsakymus į tau rūpimus klausimus. Ji mūsų „Kol aš nesu Aš“ klubo Rasa Google.

Pakeisti foto formą