Knyga, pakeitusi ne vieną likimą

Kol aš nesu Aš

Kol aš nesu AŠ – Likimo transformacijos praktinis vadovas – tai pilna gyvenimo instrukcija, tiesiog imk ir daryk. Tai visiška kvintesencija tos vertybių sistemos apie kurią Dmitrijus Trockis pasakoja savo online paskaitose ir seminaruose.

Knygoje yra trys pagrindiniai skyriai. Pirmasis ir pats pagrindinis skyrius yra skirtas autorinei Dmitrijaus Trockio sistemai „Matrioška.“ Ši sistema labai paprastai paaiškina, kad žmogaus gyvenimas yra labai panašus į kompiuterinį žaidimą, kuriame palaipsniui pereiname lygį po lygio. Tai ir yra mūsų sąmonės vystymosi lygmenys. Pradžioje žmogus suvokia save tik kaip kūną, toliau įsileidžia į save santykius su giminėmis, artimaisiais, draugais, tokiu būdu užauga iki sociumo, šeimos sukūrimo. Ir vieną dieną jis gali užaugti iki savęs suvokimo kaip vieno didelio organizmo pavadinimo Žmonija dalimi.

Kiekviename lygmenyje yra savos taisyklės, savi dėsniai. Jų taikymas padeda pereiti į kitą lygmenį. Būtent apie šiuos dėsnius ir taisykles Dmitrijus pasakoja.

Antrasis skyrius pasakoja apie universalius visatos dėsnius ir mūsų įpročius šių dėsnių nesilaikyti. Yra keturi paprasti elgesio modeliai kuriuos mes laikome savęs dalimi ir jie labai labai apsunkina mūsų gyvenimą. Dmitrijus pasakoja apie šių elgesio modelių prigimtį ir ką su jais reikia daryti.

Trečiame skyriuje jūs rasite paprastą algoritmą bet kokiai problemai išspręsti, kuri prasidėjo tam tikru momentu (netinka įgimtoms problemoms).

Knygą galite įsigyti ir audio formatu.


Geriausia dovana sau

Jausmų dienoraštis

“Jausmų dienoraštis”-100 dienų praktika jūsų norų išsipildymui su nepakartojamais fotomenininkės Viktorijos Vaišvilaitės Skirutienės žaliaisiais paveikslais bei Dmitrijaus Trockio įkvepiančiais vedimais

Pažinti save – tai pažinti pasaulį. Nes tik suvokdami, kas vyksta giliai mūsų viduje, galime suprasti, kuo gyvena kiti žmonės ir kaip su jais kurti harmoningus santykius.

Tik nuolat fiksuodami savo vidinio gyvenimo pulsą, turime galimybę keisti save – savo įpročius, reakcijas, būsenas, ir tokiu būdu – keisti savo gyvenimą...

Mes nusprendėme padėti visiems giliau save trokštantiems pažinti žmonėms, sukurdami unikalų leidinį – Jausmų dienoraštį.

Idėja jį išleisti gimė stebint ir džiaugiantis neįtikėtinais rezultatais, kurių pasiekė žmonės, atlikdami JAUSMŲ PRAKTIKĄ.

 Jiems ėmė spręstis net patys sudėtingiausi klausimai – tai, kas, vadovaujantis žmogiška logika, buvo aklavietėje ir, atrodė, nebėra jokios išeities.

Dienoraštis turi vienintelį tikslą – padėti suvokti, kokios vidinės būsenos gyvena jumyse, išmokti jas atskirti ir suprasti, kokią įtaką jos daro jūsų gyvenimui. Juk to daryti mūsų niekas nemokė, todėl daugelis žmonių̨ užsidarė patys nuo savęs ir, saugodami savo širdį̨ nuo skausmo, apsupo ją storomis sienomis.

 

“Gyvenimas susideda iš atskirų sekundžių. Jeigu aš į jas atkreipiu dėmesį, tuomet jos tiksi mano naudai, jei ne, tai prieš mane. Likimą nulemia ne Dievas, ne Merkurijus ir ne horoskopas, o tik ta sekundė, kurią aš turiu dabar ir mano atsakomybė už tą gyvenimo sekundę.”

/Dmitrij Trockij/